godlo1 m

Wyniki VIII Jesiennego Ogólnopolskiego Biegu na Jedną Milę

Kategoria Skrzaty Dziewcząt (2011 i młodsi):

I miejsce: Alicja Ziobro - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Amelia Gumkowska - Płowęż
III miejsce: Magdalena Mikulicz - Płowęż

Kategoria Skrzaty Chłopców (2011 i młodsi):

I miejsce: Aleksander Stachowiak - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Mikołaj Majszewski - Płowęż
III miejsce: Szymon Wierzbicki

Kategoria Krasnale Dziewcząt (2010):

I miejsce: Julia Majszewska - Powęż
II miejsce: Aleksandra Ułanowska - Bursztynowo
III miejsce: Weronika Olech - Płowęż

Kategoria Krasnale Chłopców (2010):

I miejsce: Kamil Kurowski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Artur Waidaugusek - Biskupiec
III miejsce: Szymon Dubanowski - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Młodszy Junior Dziewcząt (2009-2008):

I miejsce: Nikolleta Sakowska - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Magdalena Garczyńska - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Kinga Goryńska - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Młodszy Junior Chłopców (2009-2008):

I miejsce: Oliwier Chodorowski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Filip Leszczyński - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Fabian Łożyński - Mroczno

Kategoria Junior Dziewcząt (2007-2006):

I miejsce: Zofia Sorbiewska - Mroczno
II miejsce: Julia Goral - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Aleksandra Bayer - Płowęż

Kategoria Junior Chłopców (2007-2006):

I miejsce: Maciej Kuchejda - Bukowiec
II miejsce: Jakub Chmielewski - Bukowiec
III miejsce: Mikołaj Szeligowski - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Junior Chłopców Viktoria (2007-2006):

I miejsce: Sławomir Groszewski - Mroczno
II miejsce - Sebastian Ziółkowski - Mroczno

Kategoria Starszy Junior Dziewcząt (2005-2004):

I miejsce: Wiktoria Tomaszewska - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Oliwia Kowalska - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Zuzanna Kociela - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Starszy Junior Dziewcząt Viktoria (2005-2004):

I miejsce: Julia Grembecka - Górale
II miejsce: Wiktoria Belka - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Wiktoria Cyran - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Starszy Junior Chłopców (2005-2004):

I miejsce: Jakub Frygier - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Piotr Multan - Lipinki
III miejsce: Ariel Górski - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Starszy Junior Chłopców Victoria (2005-2004):

I miejsce: Roman Krajewski - Mroczno

Kategoria G Dziewcząt (2003-2001):

I miejsce: Julia Buczkowska - Gruta
II miejsce: Aleksandra Szeligowska - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Patrycja Dombrowska - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria G Chłopców (2003-2001):

I miejsce: Marcin Robełek - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Jakub Szmit - Bielice
III miejsce: Kacper Kołecki - Bielice

Kategoria G Chłopców Victoria (2003-2001):

I miejsce: Wojciech Fortuński - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria L Dziewcząt (2000-1997):

I miejsce: Dorota Stucka - Świecie
II miejsce: Justyna Sadzińska - Świecie
III miejsce: Roksana Talaśka - Świecie

Kategoria L Chłopców (2000-1997):

I miejsce: Radosław Suchodowski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Jakub Syrek - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Rafał Mróz - Bielice

Kategoria L Chłopców Victoria (2000-1997):

I miejsce: Józef Kulkowski - Mroczno

Kategoria D Kobiet (1996-1977):

I miejsce: Joanna Bartkowska - Toruń
II miejsce: Natalia Zabłocka - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Agnieszka Cieplińska - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria D Mężczyzn (1996-1977):

I miejsce: Tomasz Wiśniewski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Łukasz Blinkiewicz
III miejsce: Przemysław Bielawa - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria S Kobiet (1976-1957):

I miejsce: Izabela Muszyńska - Świecie
II miejsce: Anna Bzowa - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria S Mężczyzn (1976-1957):

I miejsce: Sławomir Foremski - Toruń
II miejsce: Dariusz Kochański - Bukowiec

Kategoria W Mężczyzn (1956 i starsi):

I miejsce: Jerzy Szymański - Kurzętnik

Kategoria L Kobiet Potrójna Mila (2000-1997):

I miejsce: Dorota Stucka - Świecie
II miejsce: Roksana Talaśka - Świecie
III miejsce: Dorota Konicka - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria L Mężczyźn Potrójna Mila (2000-1997):

I miejsce: Paweł Brzozowski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Kamil Wróbel - Świecie
III miejsce: Wojciech Charchut - Świecie

Kategoria D Kobiet Potrójna Mila (1996-1977):

I miejsce: Joanna Bartkowska - Toruń
II miejsce: Joanna Wierzbicka

Kategoria D Mężczyzn Potrójna Mila (1996-1977):

I miejsce: Krzysztof Wierzbicki
II miejsce: Tomasz Wiśniewski - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria S Kobiet Potrójna Mila (1976-1957):

I miejsce: Małgorzata Dobies-Turulska - Gaj

Kategoria S Mężczyzn Potrójna Mila (1976-1957):

I miejsce: Sławomir Foremski - Toruń
II miejsce: Dariusz Kochański - Bukowiec

Kategoria W Mężczyzn Potrójna Mila (1956 i starsi):

I miejsce: Jerzy Szymański - Kurzętnik

 

 

Zaproszenie na VIII Jesienny Bieg na Jedną Milę

Zaproszenie na VIII Jesienny Bieg na Jedną Milę

 

 

Wyniki VII Jesiennego Ogólnopolskiego Biegu na Jedna Milę w Płowężu

Kategoria Skrzaty Dziewcząt (2009 i młodsi):

I miejsce: Julia Grabowska - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Amelia Brzozowska - Płowężek
III miejsce: Lena Frygier - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Skrzaty Chłopców (2009 i młodsi):

I miejsce: Kacper Blinkiewicz - Biskupiec Pomorski
II miejsce: Kornel Olech - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Piotr Jabłoński - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Krasnale Dziewcząt (2008):

I miejsce: Nikoletta Sakowska - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Tatiana Ewald - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Malwina Pietrzykowska - Płock

Kategoria Krasnale Chłopców (2008):

I miejsce: Oliwier Chodorowski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Miłosz Syrek - Płowęż
III miejsce: Szymon Figurski - Płowęż

Kategoria Młodszy Junior Dziewcząt (2007-2006):

I miejsce: Emilia Goszka - Nowa Wieś
II miejsce: Maja Żurawska
III miejsce: Zuzanna Karasiewicz - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Młodszy Junior Dziewcząt Viktoria (2007-2006):

I miejsce: Wiktoria Cyran - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Młodszy Junior Chłopców (2007-2006):

I miejsce: Dawid Majszewski - Płowęż
II miejsce: Paweł Garstka - Górale
III miejsce: Kamil Dąbrowski - Konojady

Kategoria Junior Dziewcząt (2005-2004):

I miejsce: Wiktoria Tomaszewska - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Aleksandra Piotrowska - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Julia Strzelecka

Kategoria Junior Dziewcząt Viktoria (2005-2004):

I miejsce: Klaudia Grąbczewska - Brodnica

Kategoria Junior Chłopców (2005-2004):

I miejsce: Jakub Frygier -  Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Grzegorz Jaszkowski
III miejsce: Adam Wojciechowski

Kategoria Junior Chłopców Viktoria (2005-2004):

I miejsce: Patryk Chaniewski - Brodnica

Kategoria Starszy Junior Dziewcząt (2003-2002):

I miejsce: Zuzanna Adamkiewicz - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Daria Paczkowska - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Zuzanna Karczewska

Kategoria Starszy Junior Chłopców (2003-2002):

I miejsce: Maciej Żuralski  - Mroczno
II miejsce: Piotr Brzozowski - Płowężek
III miejsce: Adrian Klingenberg - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Starszy Junior Chłopców Victoria (2002-2001):

I miejsce: Mateusz Raszkowski - Mroczno

Kategoria G Dziewcząt (2001-1999):

I miejsce: Andżelika Kochalska - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Magdalena Wrzosek - Mroczno
III miejsce: Oliwia Lisińska - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria G Dziewcząt Victoria (2001-1999):

I miejsce: Agnieszka Raszkowska - Mroczno
II miejsce: Katarzyna Konopacka - Mroczno

Kategoria G Chłopców (2001-1999):

I miejsce: Mateusz Lignowski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Damian Brzozowski - Płowężek
III miejsce: Karol Kwiecień - Jaguszewice

Kategoria G Chłopców Victoria (2001-1999):

I miejsce: Józef Kulkowski - Mroczno

Kategoria L Dziewcząt (1998-1995):

I miejsce: Klaudia Krawacińska - Biskupiec Pomorski

Kategoria L Dziewcząt Victoria (1998-1995):

I miejsce: Marta Jaskulska - Górale

Kategoria L Chłopców (1998-1995):

I miejsce: Zbigniew Szynkowski - Płowęż
II miejsce: Patryk Lewandowski - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Marcin Kwiecień - Jaguszewice

Kategoria D Kobiet (1994-1975):

I miejsce: Joanna Bartkowska - Szczepanki
II miejsce: Anna Linda-Cieśnik - Mileszewy
III miejsce: Marta Małecka-Adamowicz - Toruń

Kategoria D Mężczyzn (1994-1975):

I miejsce: Przemysław Górski - Mileszewy

Kategoria S Kobiet Viktoria (1974-1955):

I miejsce: Marzena Olszewska - Nowa Wieś

Kategoria S Mężczyzn (1974-1955):

I miejsce: Sławomir Foremski - Toruń
II miejsce: Piotr Błaszkiewicz - Brodnica

Kategoria W Mężczyzn (1955 i starsi):

I miejsce: Jerzy Szymański - Kurzętnik

Kategoria L Kobiet Potrójna Mila (1998-1995):

I miejsce: Klaudia Krawacińska - Biskupiec Pomorski
II miejsce: Natalia Kwiecień - Jaguszewice

Kategoria L Mężczyźn Potrójna Mila (1998-1995):

I miejsce: Marek Szynkowski - Płowęż
II miejsce: Zbigniew Szynkowski - Płowęż
III miejsce: Piotr Kopczyński - Lipinki

Kategoria D Kobiet Potrójna Mila (1994-1975):

I miejsce: Joanna Bartkowska - Szczepanki
II miejsce: Agnieszka Opałka - Brodnica

Kategoria S Kobiet Potrójna Mila (1974-1955):

I miejsce: Justyna Kopeć - Brodnica

Kategoria S Mężczyzn Potrójna Mila (1974-1955):

I miejsce: Sławomir Foremski - Toruń

Kategoria W Mężczyzn Potrójna Mila (1954 i starsi):

I miejsce: Jerzy Szymański - Kurzętnik

VII Jesienny Ogólnopolski Bieg na Jedną Milę

Zdjęcia z

VII Ogólnopolskiego Biegu na Jedna Milę w Płowężu

można oglądać tutaj.

 

Regulamin VII Jesiennego Biegu na Jedną Milę

Zapraszamy do zapoznania się z  Regulaminem VII Ogólnopolskiego Biegu na Jedną Milę oraz formularzem zgłoszenia.